ICE PHOENIX
ICE PHOENIX

Tka dhez Fort .

Vor 18 Stunden
Marieta Madhi
Marieta Madhi

Zgjohem ne mengjes me Afshin tend,sdua ta pranoj por e pranoj.Dua te puth buzen e cmendur 💋💋❤❤

Vor 19 Stunden
Davide Marino
Davide Marino

Sa e bukur

Vor 19 Stunden
Stiliste Etleva Selmani
Stiliste Etleva Selmani

Si gjithmon perla i ncjer kenget bravoooo

Vor 20 Stunden
Instagram1
Instagram1

be careful from #covid19 a short video by #selenagomez (precautions) dememory.info/video/nrnDpcyis6mtkKs/video.html

Vor 21 Stunde
patroll dne
patroll dne

👌👌👏👏👏👏👏👏

Vor 21 Stunde
Megi Zhelegu
Megi Zhelegu

Me josh zener💛

Vor 21 Stunde
dj d1o91s
dj d1o91s

Me cfar programi e ndryshon zerin ky qe i jep efektin Kush e di te lutem te ma thot

Vor 22 Stunden
Bella Kamberi
Bella Kamberi

Me ta kput shpirtin 😍

Vor 22 Stunden
Besa Morina
Besa Morina

Super këngë👍🔥😘

Vor 22 Stunden
Ilirjan Mahmuti
Ilirjan Mahmuti

Super

Vor 23 Stunden
Er Jo
Er Jo

Terapia e shpirtit!

Vor Tag
Kristina Hoxha
Kristina Hoxha

Thjeshtesia 100% Kenga super! Origjinaliteti100%

Vor Tag
Kl. Mess
Kl. Mess

A ju ka ndodhur t bini n dashuri aq keq me dike saqe nk rrini dot pa e par?Sikur edhe 1 kontakt syti t jet ju lumturon pa mas,zemra rreh aq shpejt duket sikur do vdesesh...a ju ka ndodhur??

Vor Tag
Anela Bunjaku
Anela Bunjaku

❤❤😍😍i love you

Vor Tag
elisa elisa
elisa elisa

Ah sikur te ishim te sinqert

Vor Tag
Its Me
Its Me

Hajde ta cojm 10 M💕🥺

Vor Tag
BiNa BiNa
BiNa BiNa

👍

Vor Tag
Vullnet Xhelili
Vullnet Xhelili

Love you Dafi, the beeest

Vor Tag
oliver memaj
oliver memaj

brravo nje keng shum e bukurdh dhe e dhimshme njekosisht

Vor Tag
Ngjyrat e Besimit
Ngjyrat e Besimit

dememory.info/video/dNasmtquypusf6s/video.html

Vor Tag
vajza vajza
vajza vajza

tash Elvana let qan me peshqir ne dore nga xheelozia

Vor Tag
DJ LKM
DJ LKM

Cricket make it Dafina Burn it ‼️💪🏼

Vor Tag
Seriale._ turke
Seriale._ turke

Kush i ben subscribe kanalit tim zoti e ruajt 😊

Vor Tag
Deep hug
Deep hug

O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍

Vor Tag
cintia jaroka
cintia jaroka

Omg 👌❤️

Vor Tag
Deep hug
Deep hug

Viq suksese me kangt e tjer Dafina

Vor Tag
Rosela Mehmeti
Rosela Mehmeti

The first thing that comes from the fact that the only thing is to make corona virusi and karantimi not going to make the police and rare Albania subscribe end like

Vor Tag
Shkurte Mehmeti
Shkurte Mehmeti

Ma e mira 🤩😘😍🤗

Vor Tag
Skenda 1234
Skenda 1234

Ti-a apo Dafina ma e Mira

Vor Tag
Anduena Neziri
Anduena Neziri

Bravo dafina love youuuuuu 🌹🌹🌹💋💋💋

Vor Tag
1 vashe
1 vashe

Kenge magjike E ndegjoj tere kohen 💔 Yll je Dafi💯💯

Vor Tag
egla disha
egla disha

na knaqe me kete kenge👏👏👏

Vor Tag
Nike Nike
Nike Nike

Dafi si gjithmon e fort👍

Vor Tag
Arjana Jana
Arjana Jana

Vertet super hit dafi .une e degjoj ore e minut kete muzik dhe me pelqen jashte mase.je shum e vecante dafina Zeqiri .te dua shume❤❤❤❤

Vor Tag
The H Family
The H Family

Pasha kryt qekjo muzik mi ka thy kryt o shqipo a jom i vetmi qe pe ngoj nonstop nkarantine replay 7/24 24/7

Vor Tag
R
R

e dua shume kte kenge. Me prek zemren. <3

Vor Tag
Bukuri Marku
Bukuri Marku

Une e ni githmon edhe jam ne 2020

Vor Tag
Bianca Gashi
Bianca Gashi

Pidh i fort

Vor Tag
Erjon Gashi
Erjon Gashi

mos e ndrro shandrrin ma se kjo kang te gjithve na tranoj

Vor Tag
sara sara
sara sara

Nuk ngopem duke e degju kte.. sdi po ma e mira keng nbot je 🤦🏻‍♀️💔😭😭😭

Vor Tag
Frid Klas
Frid Klas

:)

Vor Tag
LjuzienLjuv
LjuzienLjuv

Pretty nice song! Love from 🇷🇸 ❤️ 🇦🇱

Vor Tag
fouoii gyhh
fouoii gyhh

🥂🍾💎💎⛓

Vor Tag
Bukurije Saliji
Bukurije Saliji

Viq suksese me kangt e tjer Dafina

Vor Tag
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Dafina zeri jot eshte wow❤

Vor Tag
Its E
Its E

O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍

Vor Tag
Bukurije Saliji
Bukurije Saliji

Dafina e ki zanin shum te veqant je bash nje kengtare e vertet 🤩🤩🤩🥰

Vor Tag
dafina llumnica
dafina llumnica

love you..

Vor Tag
Nguyễn Đức Long
Nguyễn Đức Long

I’m Vietnamese and I love Albanian songs so much ❤️ 🇦🇱 🇽🇰

Vor 2 Tage
Halve Kale
Halve Kale

🇦🇱❤🇦🇱❤

Vor 2 Tage
SONI OFFICIAL
SONI OFFICIAL

Kerkoni falje personave qe doni me shume...dhuroni dashuri jo dhune ❤❤😍😍❤❤😍😍❤❤

Vor 2 Tage
Florim Metaj
Florim Metaj

Kur lun n'bisht tani duhet me knu ksi kang 😋🤔🥰

Vor 2 Tage
Baftir Maxharraj
Baftir Maxharraj

No Comment!👏👏

Vor 2 Tage
Jonid Kurtishi
Jonid Kurtishi

shume muzike e fort.i love DAFINA Zeqiri

Vor 2 Tage
Klevis Hasa
Klevis Hasa

Yll i bukur ti 😍💓

Vor 2 Tage
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes

Ngelesh unike ne zerin tend 👏🌺

Vor 2 Tage
Armend Selimi
Armend Selimi

Shummm kenge e bukur😎👍🏻😍😊 Respect

Vor 2 Tage
Dorian Ndoj
Dorian Ndoj

Like kush e degjon 2020 ne keto Koh te veshtira ju rujt zoti te gjith shqiptar kudo qe jan ❤️

Vor 2 Tage
dorian vvv
dorian vvv

i love this song replayed it 50 times today, gets me through boxing sessions. Dafi is special

Vor 2 Tage
Albana Alba
Albana Alba

Dafina zeri jot eshte wow❤

Vor 2 Tage
jaha albulena
jaha albulena

🥂🍾💎💎⛓

Vor 2 Tage
Skenda 1234
Skenda 1234

Krejt në rregull por kraht q,po i livrit sikur tu rreh karate pak keq

Vor 2 Tage
Nutz G
Nutz G

🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

Vor 2 Tage
king queen kein name
king queen kein name

te dua liridona 😅😅😅

Vor 2 Tage
Melina Esposito
Melina Esposito

Sa e du ket kange❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Tage
mikin lirou
mikin lirou

Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

Vor 2 Tage
Nicole Levano
Nicole Levano

Me gustó 😍🇵🇪🇦🇱☺️

Vor 2 Tage
Elisa Eli
Elisa Eli

Perlee💙

Vor 2 Tage
Elisa Eli
Elisa Eli

mikin lirou are you jealous?

Vor 2 Tage
mikin lirou
mikin lirou

WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

Vor 2 Tage
Xhina xhina
Xhina xhina

💖

Vor 2 Tage
chill house
chill house

Love Albanian music🙏

Vor 2 Tage
Fatjon Ndreka
Fatjon Ndreka

Shume kenge dhe muzik e bukur.. Bravoooo Cricket & Dafi ! SUPER BIG LIKE 👍

Vor 2 Tage
Jetmira Azizi
Jetmira Azizi

Kenga eshte thjesht perfect 👏s'kam coment, por, qka me pelqeu edhe me shume eshte qe pe ne fund pash nje klip dhe nje kenge me shume vlera dhe pa skena te turpshme, dhe kur eshte e mir eshte e mir d,m,th s'ka nevoje me u zhvesh, se kenga degjohet e nuk shikohet, e kur degjohet meqe eshte e mire, degjohet, pelqehet, vlersohet edhe kshtu, thjesht, krejt thjesht, por, Perfect 👏👏👏 Te lumte Dafina 👏👏👏

Vor 2 Tage
Pranvera Konushevci
Pranvera Konushevci

pse bre aq shum operacion ftyre skishte nevoj

Vor 2 Tage
jeton morina
jeton morina

Shum shum e bukur

Vor 2 Tage
Fotinia Gjiriti
Fotinia Gjiriti

Super kenge Dafi,kam ngelur goje hapur,bravo!

Vor 2 Tage
Shpresa REXHAJ
Shpresa REXHAJ

Super keng super diva, vetem tu dafina din keshtu 🌹♥️

Vor 2 Tage
shkodran me zemer
shkodran me zemer

Heeej o njerëz a jam vëtëm unë që e dëgjoj 100 her në ditë këtë, apo ka shumë sikur unë. Të më bëjnë like ata që e pëlqejnë, që ta kuptoj se nuk jam i vetmi

Vor 2 Tage
Anja Anja
Anja Anja

❤❤🌼

Vor 2 Tage
Gesjan Bb4life
Gesjan Bb4life

omg 1week 5milly😶

Vor 2 Tage
Artur Prenga
Artur Prenga

Super si gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️ Zoti te bekoft

Vor 2 Tage
Arbresha ar
Arbresha ar

Kur kendon Rep e tepron me qdo gje dhe aspak sme pelqen!!! Ndersa stili i saj sikur ne kete kang tregon talentin e saj!! Rri keshtu Dafina me kete zhaner muzike sepse tjeret ste shkojn aspak!!

Vor 3 Tage
Cat People documentarys
Cat People documentarys

WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

Vor 3 Tage
Osman anhaa
Osman anhaa

Because albanian is international and many many greeks are albanian and albanian live in greece :)

Vor Tag
A A
A A

Cat People documentarys ❤️🤗

Vor 2 Tage
O. M
O. M

Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

Vor 3 Tage
mikin lirou
mikin lirou

Like kush mendon se Dafina Zeqiri eshte e bukur👍

Vor 3 Tage
Erza Fetahu
Erza Fetahu

❤❤❤❤❤🎶🎧

Vor 3 Tage
Paulin FC Bayern Munchen
Paulin FC Bayern Munchen

Greetings from 🇦🇱🇭🇷🇩🇪🇮🇹🇦🇺

Vor 3 Tage
Iulia Giulia
Iulia Giulia

From ROMANIA big big ❤

Vor 3 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Thanks zemer

Vor 3 Tage
Arlinda Zenuni
Arlinda Zenuni

Dafina zeqiri 🥰❤🥰❤

Vor 3 Tage
mikin lirou
mikin lirou

Je e bukur💋💋💋

Vor 3 Tage
Ladia Oswald
Ladia Oswald

Za qe mishin kokerr ma ka ba. Bravo KOSOVA

Vor 3 Tage
Teodor чудо Çudi Petkovski
Teodor чудо Çudi Petkovski

mos e le dashni me shu a e di se sa te du

Vor 3 Tage
FrediiVEVO iT
FrediiVEVO iT

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Tage
Odetukas pokemon Girl Pokemon
Odetukas pokemon Girl Pokemon

I love this song

Vor 3 Tage
Teuta Mullalli
Teuta Mullalli

🔣

Vor 3 Tage
Arbnora Haliti
Arbnora Haliti

Mjyc

Vor 3 Tage
Arta La
Arta La

Dafina die beste🇦🇱🇽🇰🇩🇪🇨🇭

Vor 3 Tage
Ilija Acimovic
Ilija Acimovic

Idk lyrics but rhytm is really good Pozdrav iz Srbije my brothers together we are much stronger 💪🇷🇸🇦🇱💪

Vor 3 Tage
Azem Aliu
Azem Aliu

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Vor Tag
jeton morina
jeton morina

Shum e.degjushme.

Vor 3 Tage
Jetlira Rexhepi
Jetlira Rexhepi

😘💃🧜‍♀️🤩😍👯‍♀️👏👏👏

Vor 3 Tage
Jetlira Rexhepi
Jetlira Rexhepi

Shum bukur Dafina të dua

Vor 3 Tage
Fakete TIshukaj
Fakete TIshukaj

Mos ele ti mos ele dashurin mu Shu Aedin se sa te Dua...Dafina ❤❤❤😘😘😘

Vor 3 Tage
Fatime Bexheti
Fatime Bexheti

O9000

Vor 3 Tage
Zmajlaj Zmajlaj
Zmajlaj Zmajlaj

Je e bukur💋💋💋

Vor 3 Tage
El Profesor
El Profesor

A DIN DIKUSH MEM KLLX KUR KNON CRICKET??

Vor 3 Tage
El Profesor
El Profesor

@Geg Toska edi po pse e shkrun aty producentat tjer ne fund te muzikes e shkrun aty e jo ky mu bo kishe une ndryshe

Vor 3 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Nuk knon po esht producenti

Vor 3 Tage
Eltjer Cengu
Eltjer Cengu

DEmemory njerz ju qr mu rpt Stresi 45K Like 3.4M kjo 42K Like 4.8M 5M Ik nuk Ngjoj Muzik mo ja kam qr e ca 10 fjal kret

Vor 3 Tage
MARJETA Doci
MARJETA Doci

I love this song Daffy you are the best ⭐️⭐️

Vor 3 Tage